Cesarstwo Rzymskie, denar, 199–200

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:26:20
331992
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karakalla (198–217), denar, 199–200, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS AVGVSTVS, Rw: Sol stojący na wprost, trzymający glob oraz włócznię, RECTOR ORBIS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.22 g, patyna
Literatura: RIC 39, C. 542

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 203

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł