Cesarstwo Rzymskie, denar, 128–136

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:22:00
331980
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Sabina (żona Hadriana) (117–138), denar, 128–136, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, SABINA AVGVSTA HADRIANI AVG P P; Rw: Concordia siedząca na tronie w lewo, CONCORDIA AVG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.75 g, patyna, wyłuszczenie na rewersie
Literatura: RIC 398

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 136

1)  95 zł
2)  90 zł