Republika Rzymska, denar, 87 pne

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:19:40
332298
Opis: Republika Rzymska - L. Rubrius Dossenus 87 pne, denar, 87 pne, Rzym, Aw: Głowa Minerwy w hełmie, w prawo, z lewej niewidoczny napis [DOS], Rw: Kwadryga triumfalna w prawo, powyżej Wiktoria, w odcinku L RVBRI
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.86 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 348/3, Albert 1216

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 259

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł