Grecja i posthellenistyczne, drachma - naśladownictwo (prawdopodobnie z terenu Palestyny), ok. IV w. pne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:17:20
332295
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Attyka - Ateny, drachma - naśladownictwo (prawdopodobnie z terenu Palestyny), ok. IV w. pne, Aw: Głowa Ateny w prawo, w hełmie przyozdobionym liśćmi laurowymi; Rw: W kwadracie incusum sowa stojąca w prawo, z głową na wprost, z lewej gałązka oliwna oraz półksiężyc, z prawej ΑΘΕ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.7 mm, 3.02 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 139

1)  240 zł