Grecja i posthellenistyczne, zestaw 2 x płacidło w kształcie grotu, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:17:00
332044
Opis: Grecja i posthellenistyczne, zestaw 2 x płacidło w kształcie grotu, VI-V w. pne, Istria oraz Apollonia Pontica (?)
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.2 mm, 3.03 g i 33.3 mm, 3.70 g, razem 2 sztuki, zielona patyna

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 230

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  155 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  80 zł
11)  75 zł
12)  70 zł
13)  65 zł
14)  60 zł