wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Najstarsze pieczęcie miast polskich XIII i XIV wieku, To..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:14:00
332441
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Najstarsze pieczęcie miast polskich XIII i XIV wieku, Toruń 1960
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 286 stron + 46 tablic, format B5, oprawa kartonowa, niewielkie zaokrąglenia brzegów

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 123

1)  80 zł
2)  75 zł