wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Numizmatyka średniowieczna: moneta źródłem archeol..

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:10:20
332344
Opis: wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Numizmatyka średniowieczna: moneta źródłem archeologicznym, historycznym i ikonograficznym, Warszawa 2012, ISBN 9788374362757
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 488 stron formatu B5, oprawa twarda, lekko podniszczona okładka, praca składa się z 32 tekstów dotyczących numizmatyki średniowiecznej w których pokazuje rolę monety jako materiału do badania historii pieniądza i jako materialne, pisane i ikonograficzne źródło służące wielu naukom, głównie archeologii, historii i historii sztuki, co więcej na podstawie monet można datować warstwy archeologiczne, wnioskować o kierunkach i natężeniu kontaktów handlowych, przebiegu dróg, dziejach osadnictwa

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł