wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Moneta polska i obca w średniowieczu, Warszawa 201..

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:10:00
332336
Opis: wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Moneta polska i obca w średniowieczu, Warszawa 2017, ISBN 9788363760984
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 641 stron formatu B5, oprawa twarda, dolny róg tylnej okładki lekko wgnieciony, wydanie to stanowi zbiór 32 prac prof. Suchodolskiego zebrane na przestrzeni 50 lat, których większość została uzupełniona o nowsze informacje oraz poprawione zdjęcia, wydawnictwo niezbędne dla każdego pasjonata polskich średniowiecznych monet

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 220

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  48 zł