wydawnictwa zagraniczne, Olding Manfred – Die Münzen Friedrichs des Großen. katalog der preußischen..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:09:40
332335
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Olding Manfred – Die Münzen Friedrichs des Großen. katalog der preußischen Münzen von 1740–1786, Osnabrück 1987, ISBN 39801644403
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 303 strony formatu A5, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany katalog, lekko podniszczona obwoluta, ale książka w bardzo ładnym stanie

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 147

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  75 zł
7)  44 zł
8)  36 zł