wydawnictwa zagraniczne, Neumann Erich – Brandenburg-preuβische Münzprägungen unter der Herrschaft ..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:09:20
332340
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Neumann Erich – Brandenburg-preuβische Münzprägungen unter der Herrschaft der Hohenzollern 1415–1918 (Band 1 i 2), Köln 1998, ISBN 3933654012, 3933658020
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 446 + 576 stron formatu A5, oprawa twarda, katalog monet Prus z czasów Hohenzollernów, dodatkowo w każdym tomie dodatek z wycenami

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  160 zł
7)  110 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  70 zł