wydawnictwa polskie, Sear David R. – Roman coins and their values vol. II, The accession of Ner..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:08:40
332341
Opis: wydawnictwa polskie, Sear David R. – Roman coins and their values vol. II, The accession of Nerva to the overthrow of the Severan dynasty AD 96 - AD 235, London 2002, ISBN 1902040457
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 696 stron, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i rysunki, wycena dla dwóch/trzech stanów zachowania

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  155 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł