wydawnictwa polskie, Sear David R. – Roman coins and their values vol I, The republic and twelv..

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:08:20
332342
Opis: wydawnictwa polskie, Sear David R. – Roman coins and their values vol I, The republic and twelve caesars 280 BC – AD 96, London 2000, ISBN 190204035X
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 532 strony, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i rysunki, wycena dla dwóch/trzech stanów zachowania, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 199

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  175 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł