wydawnictwa polskie, Wolski Cezary – Miedziane szelągi Jana Kazimierza Wazy, Lublin 2016, ISBN ..

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:07:40
332338
Opis: wydawnictwa polskie, Wolski Cezary – Miedziane szelągi Jana Kazimierza Wazy, Lublin 2016, ISBN 9788394578411
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 528 stron formatu B5, oprawa twarda, na stronie tytułowej imienna dedykacja od autora, bogato ilustrowany, bardzo szczegółowy i bogato ilustrowany katalog miedzianych szelągów Jana Kazimierza

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 245

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  125 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł