wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz, Wiącek Wojciech, Brzeziński Mariusz – Katalog ortów g..

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:07:20
332486
Opis: wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz, Wiącek Wojciech, Brzeziński Mariusz – Katalog ortów gdańskich: Zygmunt III Waza, Jan II Kazimierz Waza, August III Sas, wydanie pierwsze, Szczecin 2020, ISBN 9788387355944
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 279 stron, format A5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog ortów z licznymi odmianami

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 140

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł