wydawnictwa polskie, Adam Górecki - Półtoraki Wazów, Lublin 2019, wydanie III poprawione, ISBN ..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:07:00
332334
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Górecki - Półtoraki Wazów, Lublin 2019, wydanie III poprawione, ISBN 9788395776502
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 212 stron formatu B5, oprawa kartonowa, minimalnie podniszczona okładka

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 137

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł
9)  34 zł
10)  30 zł