wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Zygmunta III Wazy, Szczecin 2007, wyd. 1, ISBN 978..

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:06:40
332337
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Zygmunta III Wazy, Szczecin 2007, wyd. 1, ISBN 9788387355531
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 412 stron formatu B5, oprawa kartonowa, szczegółowy katalog monet Zygmunta III wraz z wycenami i oceną rzadkości

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  60 zł