wydawnictwa polskie, Kopicki Wiesław – Polskie brakteaty guziczkowe. 2. poł. XIII w.–1. poł. XI..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:06:20
332327
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Wiesław – Polskie brakteaty guziczkowe. 2. poł. XIII w.–1. poł. XIV w. Próba interpretacji, Warszawa 1997, ISBN 8385057331
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 137 ston + XI tablic, oprawa kartonowa, minimalne naddarcie tylnej okładki i ostanich kilku stron

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 199

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  46 zł