Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:04:20
332329
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1587–1632 (Zygmunt III Waza); Warszawa 1990, ISBN 8303031031
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ponad 500 stron formatu A5, oprawa kartonowa, ponad 2500 skatalogowanych monet, naddarta okładka, pierwsze 15 stron połowicznie odklejone od grzbietu

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł