wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związ..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:03:40
332339
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych , 4 woluminy - część 1 teksty i tablice, część 2 teksty i tablice
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, tablice części 1 z rozklejonym grzbietem, ale bez luźnych stron

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 270

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  185 zł
8)  180 zł