wydawnictwa zagraniczne, Purmer D., van der Wiel A.H.N. – Handboek van der Nederlandse Provinciale ..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:09:00
92112
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Purmer D., van der Wiel A.H.N. – Handboek van der Nederlandse Provinciale Muntslag 1573–1806, Deel I, 2006, ISBN 9789078309017
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 267 stron formatu A4, oprawa twarda, ilustrowane opracowanie monet holenderskich, zachodniofryzyjskich, zelandzkich i utrechckich, wraz z odwołaniami do starszej literatury, lekko przybrudzona okładka

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 104

1)  125 zł
2)  120 zł