Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
etui na złote funty (suwereny), 1903
330059
grubo złocone etui na funty w kształcie koperty do zegark... | I/II |
500 zł szac. 400 zł 303 wyświetleń |
8 | zakończona | |
etui na złote monety (funty i półfuntówki) oraz znaczki pocztowe
330058
otwierane na zatrzask etui na monety o nominale funta i 1... | II |
220 zł szac. 250 zł 297 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, 1931–1963
330050
ryngraf z łańcuszkiem, z dedykacją na odwrocie: Na pamiąt... | II |
195 zł szac. 150 zł 189 wyświetleń |
5 | zakończona | |
330049
ryngraf z łańcuszkiem, na tarczy nabita punca srebra i ni... | II |
220 zł szac. 150 zł 185 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, ikona podrózna ze św. Mikołajem z Miry, 1788 (?)
329968
Półpostać św. Mikołaja na wprost, w prawej ręce księga, l... | III |
560 zł szac. 400 zł 312 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, odważnik monetarny (?), przed 1457
329807
Dwa krzyże | II- |
135 zł szac. 200 zł 170 wyświetleń |
4 | zakończona | |
tłok pieczętny z herbem Jastrzębiec
329806
Podkowa złota, barkiem skierowana do dołu, w niej Krzyż, ... | III/III+ |
260 zł szac. 100 zł 302 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Polska, żeton komunijny, XVII w. (?)
329805
Aw: Monogram SI, Rw: Kielich z hostią | III- |
155 zł szac. 40 zł 171 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, liczman, 1553–1612
329793
Aw: Popiersie Merkurego w prawo, GLIK + KVMPT + VON + GOT... | II |
40 zł szac. 60 zł 146 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, liczman, 1586–1635
329792
Aw: Jabłko panowania w trzech podwójnych łukach i trzech ... | II- |
34 zł szac. 50 zł 101 wyświetleń |
3 | zakończona |