Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, 1931–1963

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:29:20
330049
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, 1931–1963, ryngraf z łańcuszkiem, na tarczy nabita punca srebra i nieczytelna punca, ryngraf dwuczęściowy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 62.3 x 77.9 mm, 28.14 g, z łańcuszkiem

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 182

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  105 zł