etui na złote funty (suwereny), 1903

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:31:20
330059
Opis: etui na złote funty (suwereny), 1903, Birmingham, grubo złocone etui na funty w kształcie koperty do zegarka kieszonkowego, na froncie wygrawerowany monogram HW (lub WH), wewnątrz koperty nabity znak producenta (Williams Ltd, Birmingham)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro grubo złocone, 31.3 x 15.9 x 40.0 mm, 18.88 g, miejscowe przetarcia srebra

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 303

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  400 zł
4)  330 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł