Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, 1931–1963

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:29:00
330050
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, 1931–1963, ryngraf z łańcuszkiem, z dedykacją na odwrocie: Na pamiątkę Chrztu św. / dla E.E. / Chrzestna / Brzeg 17.II.1952 niżej i na Matce Boskiej Częstochowskiej nabita punca srebra i imiennik V, ryngraf dwuczęściowy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 67.7 x 82.3 mm, 31.61 g, złocenia, patyna, z łańcuszkiem, minimalnie podgięty

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 187

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  180 zł
5)  105 zł