Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Niemcy, medal antypapieski, XVII w.
329967
Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową dia... | III |
360 zł szac. 100 zł 444 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, ikona podrózna ze św. Mikołajem z Miry, 1788 (?)
329968
Półpostać św. Mikołaja na wprost, w prawej ręce księga, l... | III |
560 zł szac. 400 zł 312 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838
329969
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 183... | II/II+ |
230 zł szac. 250 zł 127 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Odon, 1839
329970
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ - 18... | II/II+ |
240 zł szac. 250 zł 97 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840
329971
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840,... | II+ |
250 zł szac. 250 zł 83 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1924 /H
329972
| III/III+ |
3 500 zł szac. 2 500 zł 631 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002–1024
329973
Aw: Głowa króla w prawo, w koronie, + N…VS, Rw: Dłoń opat... | III+ |
400 zł szac. 600 zł 137 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar, 995–1002
329974
Aw: Krzyż grecki, w kątach klin, kulka, pierścień i kulka... | III+ |
420 zł szac. 400 zł 192 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002–1009
329975
Aw: Krzyż, w kątach trzy kulki, klin, pierścień i klin, +... | II- |
480 zł szac. 500 zł 228 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002–1009
329976
Aw: Krzyż, w kątach pierścień, klin, trzy kulki i klin, +... | II-/III+ |
460 zł szac. 350 zł 165 wyświetleń |
9 | zakończona |