Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 30-08-2021 18:00
Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal antypapieski, XVII w.
Niemcy, medal antypapieski, XVII w.
329967
Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową dia...
III

360 zł

szac. 100 zł

444 wyświetleń

9 zakończona
Rosja, ikona podrózna ze św. Mikołajem z Miry, 1788 (?)
Rosja, ikona podrózna ze św. Mikołajem z Miry, 1788 (?)
329968
Półpostać św. Mikołaja na wprost, w prawej ręce księga, l...
III

560 zł

szac. 400 zł

312 wyświetleń

11 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838
329969
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 183...
II/II+

230 zł

szac. 250 zł

127 wyświetleń

5 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Odon, 1839
Francja, medal z serii władcy Francji – Odon, 1839
329970
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ - 18...
II/II+

240 zł

szac. 250 zł

97 wyświetleń

4 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840
329971
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840,...
II+

250 zł

szac. 250 zł

83 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 2 złote, 1924 /H
Polska, 2 złote, 1924 /H
329972
III/III+

3 500 zł

szac. 2 500 zł

631 wyświetleń

8 zakończona
Niemcy, denar, 1002–1024
Niemcy, denar, 1002–1024
329973
Aw: Głowa króla w prawo, w koronie, + N…VS, Rw: Dłoń opat...
III+

400 zł

szac. 600 zł

137 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, denar, 995–1002
Niemcy, denar, 995–1002
329974
Aw: Krzyż grecki, w kątach klin, kulka, pierścień i kulka...
III+

420 zł

szac. 400 zł

192 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, denar, 1002–1009
Niemcy, denar, 1002–1009
329975
Aw: Krzyż, w kątach trzy kulki, klin, pierścień i klin, +...
II-

480 zł

szac. 500 zł

228 wyświetleń

9 zakończona
Niemcy, denar, 1002–1009
Niemcy, denar, 1002–1009
329976
Aw: Krzyż, w kątach pierścień, klin, trzy kulki i klin, +...
II-/III+

460 zł

szac. 350 zł

165 wyświetleń

9 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.