Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, 1931–1963
330049
ryngraf z łańcuszkiem, na tarczy nabita punca srebra i ni... | II |
220 zł szac. 150 zł 185 wyświetleń |
8 | zakończona | |
330050
ryngraf z łańcuszkiem, z dedykacją na odwrocie: Na pamiąt... | II |
195 zł szac. 150 zł 189 wyświetleń |
5 | zakończona | |
etui na złote monety (funty i półfuntówki) oraz znaczki pocztowe
330058
otwierane na zatrzask etui na monety o nominale funta i 1... | II |
220 zł szac. 250 zł 297 wyświetleń |
5 | zakończona | |
etui na złote funty (suwereny), 1903
330059
grubo złocone etui na funty w kształcie koperty do zegark... | I/II |
500 zł szac. 400 zł 303 wyświetleń |
8 | zakończona |