Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, 400. rocznica śmierci Jana Długosza, 1880
330094
Aw: Głowa w prawo, w czapce, niżej sygnatura W.GLOWACKI, ... | II |
2 400 zł szac. 250 zł 754 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Generał Józef Bem, 1928
330092
Aw: Popiersie na wprost, GENERAŁ JÓZEF BEM * 1794*1850, R... | II+ |
155 zł szac. 120 zł 117 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Stanisława Staszica, 1926
330091
Aw: Popiersie Stanisława Staszica w lewo, na odcięciu pop... | II |
320 zł szac. 250 zł 128 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
330090
Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na do... | II- |
165 zł szac. 120 zł 90 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Jadwiga Andegaweńska, 1983
330048
Aw: Awers denara krakowskiego z literą h nad tarczą andeg... | I/I- |
680 zł szac. 750 zł 168 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Helena Paderewska, 1989
330047
Aw: Popiersie w lewo, z lewej HELENA PADEREWSKA, PRZEWODN... | I |
920 zł szac. 500 zł 129 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na jubileusz 50-lecia Akademii Medycznej we Wrocławiu, 2000
330046
Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej AM / 50 LAT / W, SA... | I |
380 zł szac. 500 zł 90 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - św. Franciszek z Asyżu
330023
Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy Św. Fraci... | I |
85 zł szac. 120 zł 44 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medal - Pokój Wam, 1987
330017
Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastora... | I |
135 zł szac. 140 zł 59 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - Święty Jerzy
330016
Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw... | I |
80 zł szac. 120 zł 40 wyświetleń |
2 | zakończona |