Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Wielka Brytania, Medal Wojenny Brytyjski (British War Medal), od 1919
329606
Głowa Jerzego V w lewo, GEORGIVS V BRITT: OMN: REX ET IND... | III+ |
125 zł szac. 120 zł 213 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę pożaru ratusza w Ząbkowicach Śląskich, 1858
329392
Aw: Widok ruin ratusza, z boków GOTT - HILF, FRANKENSTEIN... | II- |
260 zł szac. 200 zł 99 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal za wojnę rosyjsko turecką 1877-1878
329634
Aw: Krzyż nad półksiężycem i data 1877-1878, Rw: Czterowi... | III+ |
95 zł szac. 100 zł 112 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal - Kolonia
329890
Aw: Panorama miasta (widok na Katedrę Kolońską), u góry K... | I |
105 zł szac. 100 zł 82 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę wolny prusko-austriackiej, 1866
329613
Aw: Głowa władcy w prawo, wokół nazwiska premiera, minist... | III/III- |
280 zł szac. 200 zł 89 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)
329608
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | III+ |
55 zł szac. 60 zł 76 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1757
329743
Aw: Półpostać władcy w prawo, na odcięciu ramienia sygnat... | III |
280 zł szac. 200 zł 273 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Filip V Wysoki, 1837
329612
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków sygnatura CAQUÉ. F.... | II+ |
310 zł szac. 250 zł 167 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Henryk I, 1838
329611
Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ / ... | II/II- |
280 zł szac. 250 zł 118 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol II Łysy, 1839
329610
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ•F• -... | II |
300 zł szac. 250 zł 131 wyświetleń |
6 | zakończona |