Francja, medal z serii władcy Francji – Henryk I, 1838

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:30:20
329611
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Henryk I, 1838, Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ / 1838, HENRI IER. - ROI DE FRANCE., Rw: HENRI IER. / 38EME. ROI. / FILS DE ROBERT. / NÉ 1005. / ROI 1031. / PRISE DES CHATEAUX / DE POISSI ET DU PIUSET 1031. / FAMINE EN FRANCE 1032. / DON DU DUCHÉ DE BOURGOGNE / A ROBERT SON FRÈRE 1032. / CESSION DU VEXIN FRANCAIS / AU DUC DE NORMANDIE 1032. / PRISE DU CHATEAU DE GOURNAI 1033. / TREVE DE DIEU 1041. / MAL DES ARDENTS 1043. / BATAILLE DE MORTEMER 1054 / NOUVELLE FAMINE / 1059. / MORT 1060.
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.6 mm, 62.10 g, uderzenia przy krawędzi

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 110

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  150 zł