Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:05:00
329445
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka na awersie PR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD23e-5, Parchimowicz Orty 1623/7

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 799

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  640 zł
5)  440 zł
6)  430 zł
7)  420 zł
8)  340 zł
9)  300 zł
10)  260 zł
11)  210 zł
12)  200 zł
13)  195 zł
14)  190 zł
15)  185 zł
16)  180 zł