Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:31:20
329608
Opis: Niemcy - Brandenburgia, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał), Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka Wilhelma III w lewo, KURFUERST IOACHIM II 1539 KOENIG FRIEDRICH WILHELM III 1839, sygnatura C.PFEUFFER FEC, Rw: Pierwsza ewangelicka Komunia Święta, TRINKET ALLE DARAUS MATTH 26 v. 27 - SUCHET IN DER SCHRIFT SIE IST'S DIE VON MIR ZEUGET IOH 5 v 39, w odcinku DIE STADT BERLIN / ZUM 2. NOV. 1839
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 44.0 mm, 51.04 g
Literatura: Henckel 2395, Slg. Marienburg 3845

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 69

1)  55 zł
2)  50 zł