Francja, medal z serii władcy Francji – Filip V Wysoki, 1837

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:30:40
329612
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Filip V Wysoki, 1837, Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków sygnatura CAQUÉ. F. - 1837, PHILIPPE V DIT LE LONG ROI DE FRANCE, Rw: PHILIPPE V DIT LE LONG. / 48EME. ROI / FRÈRE DE LOUIS X. / NE 1294. / ROI 1316. / CONCILE DE SENLIS / AFFRANCHISSEMENT DES SERFS 1318. / TRAITÉ AVEC LA FRANDRE 1319. / POURSUITES / CONTRE LES ALBIGEOIS / LES VAUDOIS ET LES BEGARDS / EL CONTRE LES LÉPREUX / ET LES JUIFS / 1319 A 1321. / MORT 1322.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 68.89 g, patyna

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 155

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  150 zł