Francja, medal z serii władcy Francji – Karol II Łysy, 1839

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:30:00
329610
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Karol II Łysy, 1839, Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ•F• - 1836, CHARLES II DIT LE CHAUVE ROI DE FRANCE, Rw: CHARLES II DIT LE CHAUVE. / 26EME ROI. / FILS DE LOUIS LE DÉBONNAIRE / NÉ 825 / ROI 840 / BATAILLE DE FONTENAI EN PUISAIE 841. / ENTREVUE DE CHARLES / ET DE LOUIS DE BRAVIÈRE A STRASBOURG 842. / PARTAGE DES ÉTATS DE LOTHAIRE LEUR FRÈRE 842 / LEVÉE DU SIÈGE DE TOLOUSE 843. / ASSEMBLÉE DES TROIS FRÈRES A VERDUN / ET PARTAGE / / DE LA MONARCHIE FRANÇAISE 843. / INVASIONS DES NORMANDS 843 A 857. / SOULÈVEMENT DES GRANDS 858. / NOUVEAU PARTAGE / DES ÉTATS DE LOTHAIRE 870. / COURONNEMENT DU ROI COMME EMPEREUR / PAR LE PAPE JEAN VIII A ROME 875. / ASSEMBLÉE A QUIERZI / SUR OISE 877. / MORT 877.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 68.14 g

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 123

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  150 zł