Niemcy, medal pamiątkowy, 1757

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:31:00
329743
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk II (1740–1788), medal pamiątkowy, 1757, Aw: Półpostać władcy w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura G, FREDERICUS• - BORUSSORUM • REX., Rw: Herakles pokonujący Geriona, w tle widoczne zabudowania, NEC • PLURIBUS - IMPAR, w odcinku GALL • AUSTR • RUSS • ET • SUEC • / UNDIQUE • PROFLIGATIS / MDCCLVII
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 41.9 mm, 21.88 g, medal czyszczony
Literatura: F.u.S. 4378, Olding 629

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 269

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  150 zł
6)  125 zł
7)  120 zł