Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Niemcy, talar, 1625 H-I
329602
Aw: Półpostać władcy, trzymającego miecz i hełm, w prawo,... | III/III+ |
1 250 zł szac. 750 zł 229 wyświetleń |
17 | zakończona | |
Niemcy, 100.000.000 marek, 1923
329604
| III+ |
24 zł szac. 40 zł 121 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, 50.000.000 marek, 1923
329605
| III+ |
24 zł szac. 40 zł 108 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal Wojenny Brytyjski (British War Medal), od 1919
329606
Głowa Jerzego V w lewo, GEORGIVS V BRITT: OMN: REX ET IND... | III+ |
125 zł szac. 120 zł 186 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1886
329607
Aw: Wnętrze katedry w Mediolanie, w odcinku INTERIOR TEMP... | II/II- |
105 zł szac. 150 zł 91 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)
329608
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | III+ |
55 zł szac. 60 zł 69 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę bitew pod Marengo (Piemont) i Frydlandem (koło Królewca), 1807
329609
Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura ANDRIEU F. /... | III+ |
380 zł szac. 150 zł 238 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol II Łysy, 1839
329610
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ•F• -... | II |
300 zł szac. 250 zł 124 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Henryk I, 1838
329611
Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ / ... | II/II- |
280 zł szac. 250 zł 112 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Filip V Wysoki, 1837
329612
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków sygnatura CAQUÉ. F.... | II+ |
310 zł szac. 250 zł 159 wyświetleń |
6 | zakończona |