Francja, medal na pamiątkę bitew pod Marengo (Piemont) i Frydlandem (koło Królewca), 1807

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:29:20
329609
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte (1804–1815), medal na pamiątkę bitew pod Marengo (Piemont) i Frydlandem (koło Królewca), 1807, Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura ANDRIEU F. / DENON DIRT., NAPOLEON - EMP. ET ROI., Rw: Wiktoria stojąca w prawo, trzymająca tarczę wspartą na kolumnie, na tarczy XIV. JUIN / MARINGO / FRIEDLAND, w odcinku sygnatura BRENET F. DENON D.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.6 mm, 33.88 g, patyna, porysowane tło awersu

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 237

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  280 zł
5)  180 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł