Zakończenie: 26-08-2021 20:00 ÷ 22:48
Austria, talar, 1865 E
329223
| III+ |
1 350 zł szac. 150 zł 650 wyświetleń |
20 | zakończona | |
Węgry, talar, 1858 B
329222
| III |
580 zł szac. 150 zł 552 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1919
329221
Aw: W kwadracie mężczyzna zamachujący się maczugą, OBROŃC... | III |
85 zł szac. 80 zł 115 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, Medal na pamiątkę 25 lat panowania, 1886
329220
Głowa w lewo, + WILHELM DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSE... | II |
60 zł szac. 40 zł 146 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
329219
Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.W... | III |
400 zł szac. 100 zł 250 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal "Linie Kolejowe w Radomiu", 3 XI 1918
329218
medal NA PAMIĄTKĘ WYDARCIA KOLEI POLSKICH Z RĄK NAJEŹDŹCÓ... | III |
80 zł szac. 100 zł 213 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, data emisji nieznana
329217
| III/IV |
270 zł szac. 100 zł 133 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 50 groszy, 1924–1933
329216
| III+ |
420 zł szac. 100 zł 325 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1924–1933
329215
| III |
310 zł szac. 100 zł 211 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, grosz, 1626
329214
popiersie w obwódce, końcówka legendy PR | II-/III+ |
330 zł szac. 100 zł 310 wyświetleń |
8 | zakończona |