Polska, medal pamiątkowy, 1919

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:41:00
329221
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal pamiątkowy, 1919, Aw: W kwadracie mężczyzna zamachujący się maczugą, OBROŃCOM / ŚLĄSKA / MCM - XIX, na dole sygnatura J.RASZKA, Rw: Orzeł Śląski w rombie, wokół ozdobniki, medal projektu Jana Raszki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 44.5 mm, 37.21 g
Literatura: Strzałkowski 441

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 113

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł