Grecja i posthellenistyczne, drachma, 202–133 pne

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 20:41:40
328496
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Efez, drachma, 202–133 pne, Efez, Aw: Pszczoła, po bokach E-Φ, Rw: Jelonek w prawo, w tle drzewo palmowe, z prawej legenda TIMΛΘH
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.6 mm, 3.72 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 283–303, Sear 4388

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 623

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  540 zł
4)  420 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł