Polska, liczman, bez daty

Polska, liczman, bez daty

Polska, liczman, bez daty

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:33:20
329317
Opis: Polska - August III (1733–1763) - żetony, liczman, bez daty, mennica Norymberga, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda AVG III D - G POL REX, Rw: Palma, legenda IOH ADAM - VOGEL RE P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 25.5 mm, 1.11 g, patyna
Literatura: Drożdż 88 (R5)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 749

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  450 zł
4)  410 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  115 zł
10)  105 zł
11)  95 zł
12)  90 zł
13)  85 zł
14)  80 zł
15)  60 zł
16)  46 zł
17)  44 zł
18)  42 zł