Węgry, poltura, 1765 PHKM

Węgry, poltura, 1765 PHKM

Węgry, poltura, 1765 PHKM

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:33:40
328386
Opis: Węgry - Maria Teresa (1740–1780), poltura, 1765 PHKM, Kremnica
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładna
Literatura: Huszár 1751

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 466

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  260 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł