Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:47:40
329219
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), Medal Krymski, od 1854, Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.WYON S.C., niżej 1854, VICTORIA - REGINA, na stronie odwrotnej Wiktoria koronująca rzymskiego żołnierza, trzymającego tarczę i złamany (?) miecz, z lewej CRIMEA, z prawej sygnatura B. WYON S. C., odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.1 mm, 36.05 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Barac 92

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 241

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  290 zł
6)  200 zł
7)  70 zł