Niemcy, Medal na pamiątkę 25 lat panowania, 1886

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:34:40
329220
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm I (1861–1888), Medal na pamiątkę 25 lat panowania, 1886, Norymberga, Głowa w lewo, + WILHELM DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN, na dole sygnatura LAUER NÜRNBG, na stronie odwrotnej wieniec, w którym 2. JAN. / 1861 / 2. JAN. / 1886, ZUR 25 JÄHR. JUBELFEIER DER THRONBESTEIGUNG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.5 mm, 18.52 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  24 zł