Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, 1983
325133
Aw: Pomnik papieża i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, z bo... | I |
140 zł szac. 60 zł 85 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Klubu Numizmatyków
324994
Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralne... | II |
150 zł szac. 150 zł 79 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Poległym Cześć, 1924
324971
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | III+ |
155 zł szac. 75 zł 79 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
325002
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | II |
165 zł szac. 120 zł 178 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Katyń, 1991
325357
Aw: Obraz Matki Boskiej Kozielskiej, po bokach data 19–39... | I |
165 zł szac. 40 zł 80 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
325001
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki, na odcięciu sygnatura ... | II |
175 zł szac. 120 zł 95 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 400. rocznica uwolnienia podanych swoich, 1972
324982
Aw: Dyby przerąbane siekierą, na niej herb Przypkowskich,... | I |
175 zł szac. 80 zł 107 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
325004
Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO /... | II/II- |
180 zł szac. 100 zł 130 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928
324988
Aw: Orzeł z cyfrą X na piersi, wokół NA DZIESIĘCIOLECIE O... | III+ |
240 zł szac. 120 zł 176 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Sprowadzenie prochów Juliusza Słowackiego, 1927
325003
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura T.BREYER, CAŁY SIĘ STAŁ... | I-/II+ |
280 zł szac. 120 zł 447 wyświetleń |
9 | zakończona |