Polska, medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:48:00
324988
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928, Warszawa, Aw: Orzeł z cyfrą X na piersi, wokół NA DZIESIĘCIOLECIE ODZYSKANIA WOLNOŚCI 1918-1928; Rw: Polonia z kagankiem w dłoni odrzucająca miecz, na stopniu sygnatura T.BREYER, medal projektu Tadeusza Breyera bity w Mennicy Warszawskiej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.2 mm, 70.56 g
Literatura: Strzałkowski 598 (R)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 174

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  75 zł