Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:49:00
325004
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Setna rocznica powstania listopadowego, 1930, Warszawa, Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO / NARODU / 1830 - 1930, na dole z prawej sygnaura WABIA-WABIŃSKI, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną w dziobie, z lewej sygnatura ST. REPETA, medal projektu Stanisława Repety, wykonany i sprzedawany w zakładzie Juliusza Wabi-Wabińskiego
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 54.9 mm, 72.59 g, medal w oryginalnym, tekturowym pudełku, na którym napis W WABIA-WABINSKI / JUBILER / WARSZAWA
Literatura: Strzałkowski 664

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 130

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  130 zł
5)  105 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  60 zł