Zakończenie: 10-06-2021 20:00 ÷ 22:48
Polska, Katedra pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Gorzowie Wielkopolskim, 1997
323354
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża lekko w prawo, V PI... | I |
100 zł szac. 60 zł 64 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993
323340
Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MA... | I |
90 zł szac. 60 zł 101 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, Medal Przyjaźni Francusko-Polskiej w Zgromadzeniu Narodowym Francji
320777
Aw: Wnętrze budynku Zgromadzenia Narodowego, Rw: Widok bu... | I/I- |
75 zł szac. 40 zł 148 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Watykan, medal patriotyczny, 1900
320791
Aw: Popiersie papieża Leona XIII, LEONI P P XIII EXIMIO C... | III/III+ |
130 zł szac. 100 zł 111 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
324335
z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na... | III+/II- |
65 zł szac. 80 zł 103 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, druga rocznica śmierci Jana Pawła II, 2007
324651
Aw: Głowa modlącego się papieża w prawo, w tle Matka Bosk... | I |
210 zł szac. 100 zł 106 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Papież Innocenty XI, 2007
324613
Aw: Popiersie papieża w prawo, wokół herby Watykanu, Rzec... | I |
42 zł szac. 40 zł 105 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na 400-lecie mennicy bydgoskiej, 1995
320820
Aw: Awers portugała koronnego w kwadratowej obwódce, W 40... | I |
180 zł szac. 100 zł 93 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, VII pielgrzymka papieża do Polski, 2002
323023
Aw: Półpostać papieża w prawo, z pastorałem, na dole JOAN... | I |
55 zł szac. 50 zł 57 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, VII Pielgrzymka papieża do Polski, 2002
323019
140 zł szac. 50 zł 84 wyświetleń |
5 | zakończona |