Polska, VII Pielgrzymka papieża do Polski, 2002

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:39:00
323019
Opis: Polska - III RP po 1989, VII Pielgrzymka papieża do Polski, 2002, Aw: Półpostać papieża w prawo, z pastorałem, na dole JOANNES PAULUS II, Kraków wita - Ojca Świętego, Rw: Widok zabytków Krakowa, wyżej herb miasta, VII Pielgrzymka - Kraków 2002
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 69.9 mm, 112.32 g
Literatura: Grabowski 1022, Nestorowicz 1158

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 84

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  30 zł