Polska, połuszka, 1852 BM

Polska, połuszka, 1852 BM

Polska, połuszka, 1852 BM

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:48:20
324926
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), połuszka, 1852 BM, Warszawa, odmiana z wąską datą
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowana, wybita nieco uszkodzonym stemplem
Literatura: Bitkin 880 (R), Brekke 27, Plage 532, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1099

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 200 zł
4)  2 100 zł
5)  450 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  300 zł