pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 31-05-2021 18:00
Zakończenie: 10-06-2021 20:00 ÷ 22:48
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
akcesoria numizmatyczne, klaser na banknoty po kolekcji Lucow
325120

150 zł

szac. 150 zł

532 wyświetleń

11 zakończona
325116
I/I-

360 zł

szac. 100 zł

509 wyświetleń

15 zakończona
Polska, fragment dewizki (?), XIX/XX w.
324952

170 zł

szac. 100 zł

125 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę
324953
Orzeł mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana

1 350 zł

szac. 100 zł

562 wyświetleń

18 zakończona
Polska, Orzeł patriotyczny
Polska, Orzeł patriotyczny
324948

80 zł

szac. 100 zł

110 wyświetleń

3 zakończona
zestaw odznak z Brytyjskiej strefy okupacyjnej w Niemczech
324554
II/III

140 zł

szac. 150 zł

194 wyświetleń

3 zakończona
pudełko na zapałki
pudełko na zapałki
324525

250 zł

szac. 100 zł

368 wyświetleń

9 zakończona
Polska, furażerka
Polska, furażerka
324555
I/II

start 120 zł

163 wyświetleń

0 zakończona